3 грудня 2019 року за участі Міністерства охорони здоров'я України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Львівського національного медичного інституту імені Данила Галицького, ДЗ «Дніпропетровьска медична академія МОЗ України», Асоціації перинатологів України та ВГО «Всеукраїнська асоціація безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів» відбулась науково-практична конференція «Здоров'я жінки у ХХІ столітті». В заході взяли участь близько 270 лікарів акушерів-гінекологів з різних областей України.

На конференції піднімались питання безперервної освіти лікарів на сучасному етапі, акушерських ризиків та можливості профілактики несприятливих наслідків, контраверсійних питань профілактики та терапії передчасних пологів, сучасних підходів до вирішення проблем вагітності з точки зору фармаколога, безсимптомної бактеріурії і гострого циститу у вагітних, сучасного стану проблеми профілактики інфекційних ускладнень з боку післяопераційної рани, сучасного погляду на ведення пацієнток з метаболічними та стресіндукованими розладами та багато інших. Також був проведений майстер-клас «Проблеми менопаузального періоду».

В роботі конференції активну участь взяли співробітники кафедри акушерства та гінекології №1 професор Тамара Романенко та к.мед.н. Олександр Кононець, які виступили з доповідями: «Негормональна профілактика і корекція гіперпроліферативних процесів» (Т. Романенко) та «Новий погляд на регуляцію запалення» (О. Кононець). Доповіді викликали жвавий інтерес та обговорення в аудиторії.