28 листопада 2019 р. в ДУ «Інститут серця МОЗ України» за участю кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій відбулась Науково-практична конференція з міжнародною участю «Роль лабораторних досліджень в сучасній кардіохірургії та кардіології».

Конференцію відвідали близько 200 фахівців у галузях лабораторних досліджень, кардіохірургії та кардіології.

Особливим гостем і спікером конференції став доктор Пьотр Розентрит (Piotr Rozentryt) – професор Сілезького Центру хвороб серця, керівник Групи серцевої недостатності, координатор Лабораторії нейрорадіології, член Польського кардіологічного товариства та Європейського товариства кардіологів. В межах конференції професор Розентрит провів сателітний симпозіум, який висвітлив питання діагностики при гострому коронарному синдромі та серцевій недостатності.

Професор Олег Лоскутов, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика розповів про «Роль клініко-лабораторних даних в роботі лікаря-анестезіолога».

К.мед.н. Іраклій Джаліашвілі з департаменту глобальної підтримки компанії Radiometer Medical (Данія) виступив з доповіддю «Лабораторні аналізатори невідкладних станів: гази крові та інші клінічні параметри».

Ці та інші цікаві доповіді викликали великий інтерес і жваву дискусію в аудиторії.