22 листопада 2019 року у м. Львів кафедрою гастроентерології, дієтології і ендоскопії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за підтримки ГО «Українська гастроентерологічна Асоціація» та медичного центру «Medicover»  була проведена науково-практична конференцію «Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики у сучасній гастроентерології та дієтології». В конференції прийняли участь близько 300 лікарів різних спеціальностей.

З цікавими доповідями виступили завідувач кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика, член-кор. НАМН України, професор Н. Харченко, професор кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика Г. Анохіна, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор кафедри внутрішньої медицини №1 Української медичної стоматологічної академії І. Скрипник, професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету О. Волошин.

Найбільшу увагу присутніх на конференції лікарів привернули питання, які стосувались харчування при захворюваннях внутрішніх органів, що стало предметом великої кількості запитань до доповідачів та активної дискусії.

Наприкінці лікарі подякували за проведення заходу та висловили побажання частіше проводити конференції, присвячені проблемним питання гастроентерології та дієтології.