Центр симуляційних методів навчання НМАПО імені П.Л. Шупика продовжує співпрацю з іноземними партнерами та забезпечує симуляційне навчання згідно міжнародних стандартів.

06 листопада проведено англомовний симуляційний майстер-клас «Laparoscopic Training: the fundamentals, the necessity, the revolution» (Лапароскопічна підготовка: основи, необхідність, розвиток) з відпрацюванням практичних навичок на лапараскопічному симуляторі. Майстер-клас проводив Shawn Yunayev MD, FACS, FACOG, голова трансатлантичного медичного фонду допомоги. В тренінгу взяли участь співробітники кафедр акушерства та гінекології Академії, лікарі-інтерни аспіранти та слухачі.

Під час тренінгу активно обговорювались раціональні підходи до вдосконалення всіх практичних навичок та розглядались типові помилки, що утруднюють їх засвоєння. В живій інтерактивній дискусії розглядались відмінності у підходах до виконання окремих лапароскопічних маніпуляцій в Україні та Сполучених Штатах Америки. Також значну цікавість слухачів викликала інформація про особливості навчання акушерів-гінекологів Сполучених Штатів.

Загалом навчання відбувалось у дружній атмосфері діалогу та обміну думками, поглядами та підходами, що було корисно для усіх учасників майстер-класу.