Google search

 
 

9 травня 2025 року за ініціативи Офісу Президента України відбулася нарада з питань медичного забезпечення Сил безпеки та оборони України та розвитку тактичної медицини. Захід пройшов під головуванням заступниці керівника Офісу Президента України Ірини Верещук.

Учасники наради обговорили низку актуальних питань, серед яких — стан розроблення проєкту професійного стандарту «Екстрений медичний технік», ініційованого ГС «Українська федерація професійних медичних об’єднань».

Як повідомив начальник Управління медичних кадрів, освіти і науки Міністерства охорони здоров’я України Сергій Убогов, робоча група, попри складну безпекову ситуацію в державі, завершила підготовку проєкту значно раніше встановленого терміну. Замість очікуваного лютого 2026 року документ готовий вже у травні 2025 року.

Голова Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги Ігор Збишко відзначив активну участь громадських організацій у розробці стандарту та їхній внесок у впровадження міжнародних практик екстреної допомоги. Він підкреслив важливість підвищення рівня навичок з реанімації не лише серед медиків, а й серед широкого загалу населення, що є критично важливим у контексті війни.

Представниця Галузевої ради з розроблення професійних стандартів у сфері охорони здоров’я, завідувачка відділу євроатлантичної інтеграції та співробітництва Центру інноваційної діяльності та інвестицій НУОЗ України імені П.Л. Шупика Олена Давидюк поінформувала про готовність проєкту до етапу громадського обговорення. Вона повідомила, що вже документ буде оприлюднений на сайті ГС «Українська федерація професійних медичних об’єднань». Протягом місяця всі зацікавлені сторони зможуть надати свої пропозиції відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 373 (постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів» від 31.06.2017 р. № 373, п.15).

!!! Слідкуйте за подіями та новинами в соціальних мережах нашого університету !!!

Фейсбук       Інстаграм       Телеграм

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 50.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 50.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також