Google search

 
 

06-08 червня у м. Ужгород вперше в Україні відбувся навчальний курс «Леонардо. Рівень 1» Європейської Академії викладачів сімейної медицини EURACT.

Цей навчальний курс, присвячений удосконаленню викладацької майстерності, багато років проводиться у країнах Європи та має неабияку популярність серед тренерів та викладачів. Організаторами навчання виступили Європейська Академія викладачів сімейної медицини, Ужгородський національний університет, Клініка «InterFamily», Українська асоціація сімейної медицини.

Проведення навчального курсу «Леонардо. Рівень 1» в Україні було заплановано Українською асоціацією сімейної медицини ще у 2020 році, але тоді на заваді стала пандемія COVID-19. Вдруге планам не судилося здійснитися у травні 2022 року через повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну, адже навчальний курс мав відбутися у Києві. Третя спроба, на щастя, стала успішною, і в Ужгороді  тренери Європейської Академії викладачів сімейної медицини (EURACT) з Естонії, Чехії, Швейцарії поділилися досвідом викладацької роботи з українськими  колегами з різних закладів вищої освіти України. Від НУОЗ України імені П. Л. Шупика у тренінгу взяли участь  професор Л. Хіміон,  професор О. Коваленко, професор В. Ткаченко, професор О. Процюк, доцент А. Волосовець, доцент Т. Ситюк, доцент Н. Кіча, аспірантка А. Соколова.

3-денна насичена програма тренінгу включала питання методів викладання та зворотного зв’язку, базової освіти та теорії оцінювання, викладання через рольові ігри, стилів навчання та особистих навчальних планів. Навчання відбувалося в інтерактивній формі здебільшого у малих групах. «Криголами» під час навчальних сесій, ротація учасників між малими групами, тепла доброзичлива атмосфера тренінгу сприяла налагодженню професійних контактів та дружніх стосунків.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 25.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 25.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 25.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також