Продовжується послідовна робота з розширення партнерської співпраці НУОЗ України імені П. Л. Шупика та провідними освітніми і дослідницькими європейськими закладами.

За підтримки Посольства України в Королівстві Іспанія та з безпосередньою участю Почесного консула України у Валенсії Пабло Хіль Лопес відбулась чергова зустріч директора Центру інноваційної діяльності та інвестицій Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика Володимира Івчука з представниками університету Валенсія: віцеректором, керівником факультету медицини і стоматології професором Карлосом Херменгільдо Кодевілла та професором кафедри превентивної медицини і громадського здоров’я факультету медицини університету Валенсія Хосе Мартін Морено.

За результатами зустрічі отримано доступ для ознайомлення з програмами навчання в резидентурі та під час безперервного професійного розвитку лікарів та медсестер, а також досягнуто домовленості про підтримку університетського симуляційного центру та розробку спільних навчальних програм для лікарів. З цією метою, за підтримки Посольства України в Королівстві Іспанія та особисто Почесного консула України у Валенсія Пабло Хіль Лопес, розпочата підготовка угоди про співпрацю між університетами.

Актуальність матеріалу: 25.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 25.5% - 2 Голосів