День Вишиванки – свято, яке разом з усією Україною урочисто вшановують на кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Кожного року, в третій четвер травня, Україна святкує «День Вишиванки».  В цей весняний день, навіть незважаючи на війну,  народ України урочисто вдягається в аутентичне вбрання, яке вирізняється своєю красою, різноманітністю та вишуканістю. Білі, блакитні, червоні, сині, жовті, а останнім часом - захисно-зелені та чорні вишиванки, уквітчані вишитими візерунками, орнаментами різних регіонів України, несуть в собі потужну енергетику коду нації, що оберігає від негараздів, дає наснагу та силу.

Як і щороку, співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НУОЗ України імені П.Л. Шупика, активно долучилися до цього свята й 16 травня 2024 року увібралися в вишиванки, провели семінари та лекції урочисто вдягненими та в піднесеному настрої, а також підтримали сталу традицію свого рідного закладу – колективного фотографування на фоні головного корпусу Університету.

Саме всенародна Вишиванка, об’єднана потужною силою духу народу України, стане могутнім оберегом нашої Країни в протистоянні окупанту під час цієї жорстокої війни.