Google search

 
 

25-27-го квітня цього року відбулася чергова щорічна конференція Української діабетологічної асоціації, яка проводилась у змішаному форматі - з очною присутністю доповідачів та учасників у місті Одеса та онлайн трансляцією.

У роботі конференції прийняли участь не тільки авторитетні фахівці з різних міст нашої країни, але й відомі ендокринологи з різних Європейських країн. Так, у відкритті конференції виступив Президент Європейської асоціації ендокринологів професор Жерар Бертера (Париж, Франція), з доповідями виступили професори з Німеччини, Австрії, Великої Британії, Швейцарії.

Головував та виступав з доповідями Голова Правління Української діабетологічної асоціації, виконуючий обов'язки завідувача кафедри терапії, вік-асоційованих захворювань та діабетології Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, професор Б. Маньковський. Під час конференції у залі постійно було більш, ніж 100 учасників, а загальна кількість відвідувань на сайті трансляції склала більш 6700 та більш, ніж 3000 відвідувань було на платформі youtube. Як і у попередні роки, конференція була акредитована не тільки, як захід безперервної професійної освіти в Україні, але й отримала акредитацію від European Union of Medical Specialists та European Accreditation Council on CME.

Під час роботи конференції також відбулась презентація нової монографії професора Б. Маньковського «Трагедія та виклик діабетичної нейропатії», яка представляє собою атлас, обсягом більш ніж 450 сторінок, який поєднує наукові і клінічні дані із представленням творів мистецтв.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 70% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 72% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 67.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також