За ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Українського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика продовжується впровадження проєкту з імплементації Програми ВООЗ з ментального здоров’я mhGAP в післядипломну освіту.

15-19 квітня 2024 р. - ВООЗ для викладачів кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика та викладачів НМУ імені О.О. Богомольця проведено другий тренінг для тренерів щодо Програми mhGAP. У тренінгу від НУОЗ України імені П.Л. Шупика брали участь представники кафедр: терапії, сімейної медицини, гематології і трансфузіології; сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги; терапії; педіатрії; педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації; паліативної та хоспісної медицини; реабілітаційної медицини, фізичної терапії та спортивної медицини.

Координатором співпраці з ВООЗ і МОЗ з імплементації mhGAP в післядипломну освіту призначено професора кафедри терапії, сімейної медицини, гематології і трансфузіології Вікторію Ткаченко.