13 квітня 2024 року в адміністративному корпусі Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика було вперше проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, що хочуть поступити в університет на навчання на додипломному рівні.

Університет був представлений цілим рядом стендів, де теоретичні та клінічні кафедри демонстрували свій навчальний потенціал та можливості, проводили майстер-класи та демонстрації, щоб запевнити майбутніх студентів у найвищому рівні якості навчального процесу.

Кафедру медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика представляв завідувач кафедри, доктор медичних наук Антон Волосовець, який провів для майбутніх студентів та їх родичів майстер-клас, присвячений невідкладній психологічній самодопомозі у випадку психологічної травми.

Детальніше: https://www.nuozu.edu.ua/n/n/11655-den-vidkrytykh-dverey-u-nuoz-ukrainy-imeni-pl-shupyka#gsc.tab=0

Актуальність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів