Google search

 
 

Непохитні – саме цим словом ми хочемо, щоб весь світ називав осіб з ампутаціями.

Адже їм потрібно бути стійкими духом та тілом, щоб далі рухатися по життю. А ми – ініціатива лікарів та всіх небайдужих, готові підставити своє плече, щоб допомогти відновити рівновагу, впевненість та непохитність.

Ініціатива започаткована Дерматовенерологічною гвардією України (ДГУ) на основі безоплатних дерматовенерологічних консультацій військовим України. В ході проєкту ми почали отримувати багато заявок щодо проблем, пов’язаних з ампутаціями, тож ДГУ логічно доповнилося проєктом Непохитні.

Мета проєкту – змінити на краще якість життя тих, хто поклав своє здоров’я заради нашого майбутнього.

Проєкт створений, щоб надавати безоплатну медичну допомогу військовим України, які мають ампутації, підтримувати та навчати, а також налагодити інформаційну підтримку рідних та близьких Непохитних для створення спільного комфортного середовища. Кожен Непохитний може звернутися за консультацією або медичною послугою до фахівців різних профілів, а ми забезпечимо якість та персоналізований підхід.

Проєкт створений, щоб поширювати навчальні матеріали, такі як відео, лекції, майстер-класи, що допоможуть засвоїти базові знання із самодопомоги, щоб кожен Непохитний навчився або максимально наблизився до самостійного вирішення власних базових потреб.

Хочемо створити спільноту, в якій кожен Непохитний та його родичі чи близькі зможуть задати питання та отримати відповіді, адже нам важливо чути їх потреби! Сприяти покращенню взаєморозуміння між Непохитними та суспільством.

Членами проєкту Непохитні є співробітники кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології НУОЗ України імені П.Л. Шупика: завідувач кафедри, професор Олександр Літус, професор Ігор Свистунов, асистент Вадим Боровиков.

Можна до нас приєднатися в соціальних мережах: YouTube, Facebook, Telegram.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також