Засідання вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика, яке відбулося на початку квітня 2024 року під головуванням декана факультету професора Василя Михальчука здебільшого було присвячене результатам роботи кафедр факультету за І-й квартал 2024 року, здобуткам наукової діяльності та активності студентського самоврядування.

Розпочалося засідання змістовною доповіддю голови студентського самоврядування нашого Університету, аспіранта кафедри оториноларингології Ярослава Нечеси про діяльність студентського самоврядування у 2024 році та завдання з підвищення впливу колегіальних органів студентського самоврядування на діяльність Університету. Чималу зацікавленість у присутніх викликала благодійна діяльність студентського самоврядування впродовж періоду воєнного стану в Україні, а також перспективи налагодження співпраці із загальнонаціональною асоціацією органів студентського самоврядування.

Чимало актуальних завдань, які постали перед кафедрами факультету, зумовили результати ознайомлення з поточним станом роботи кафедр фармацевтичного та медико-профілактичного факультету, яке відбулося у березні 2024 року. Декан факультету професор Василь Михальчук докладно проаналізував отримані результати та наголосив на ключових напрямах покращення діяльності за основними процесами, які підлягали перевірці, а також доповів про позитивні результати моніторингу виконання додатків до контрактів завідувачів кафедр, які засвідчили дієвість завідувачів кафедр факультету щодо виконання взятих на себе професійних зобов’язань.

Жвавий інтерес присутніх викликала доповідь аспіранта кафедри громадського здоров’я, епідеміології та екології Андрія Скіпальського про 10-ту Конференцію Сторін Рамкової Конвенції ВООЗ з боротьби проти тютюну (5-10.02.2024, Панама). «20 років боротьби з тютюнової епідемією: основні результати та висновки Конференції».

Приємно відзначити, що чергове засідання вченої ради факультету не обійшлося без розгляду питань щодо затвердження індивідуальних планів дисертаційних робіт здобувачів освітньо-наукового ступеня доктора філософії. Вітаємо аспірантів Юлію Литовченко, Володимира Солодущенко, Станіслава Вальчишина (кафедра радіології); Анну Тютюнник (кафедра фармації) та їхніх наукових керівників та бажаємо успіху на науковому шляху.

У різному традиційно була розглянута низка питань, пов’язана із затвердженням навчально-методичної документації, поданої кафедрами факультету, а декан факультету професор Василь Михальчук та заступник декана Ірина Власенко наголосили на поточних питаннях організації роботи кафедр факультету та виконанні кафедрами факультету контрольних і локальних нормативних актів Університету.

Загальний підсумок роботи кафедр факультету впродовж І-го кварталу 2024 року характеризується позитивною динамікою та належними показниками за усіма основними напрямами діяльності та процесами.

Вітаємо колеги та бажаємо плідної роботи у наступні періоди.