Google search

 
 

Науковці кафедри фармації Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика 10 квітня 2024 року взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасна фармація: реалії сьогодення та перспективи розвитку».

Конференцію проводив Одеський національний медичний університет з 09.04.2024 р. по 12.04.2024 р. На секції "Управлінсько-організаційні, маркетингові та соціально-економічні дослідження в фармацевтичній галузі» старший викладач кафедри фармації Наталія Білоусова представила доповідь на тему: «Фармацевтична допомога пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями у вимірі сучасних проблем».

Доповідачі та учасники конференції обговорювали виклики сьогодення: соціальна та економічна нерівність, зміни клімату, екологічні наслідки впливу військової агресії в Україні на надання якісної фармацевтичної допомоги населенню України. Участь у дискусіях взяли співробітники кафедри фармації нашого університету професор А. Кабачна та к.пед.н. Н. Білоусова.

Під час доповідей та обговорення перед національними виробниками лікарських засобів постали питання відсутності лікарських засобів в Національному переліку лікарських засобів та Переліку лікарських засобів, що відпускаються по реімбурсації та які входять до Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Стабільна ішемічна хвороба серця» та необхідності проведення оцінки медичних технологій на лікарські засоби, що використовуються при серцево-судинних захворюваннях до Національного переліку лікарських засобів та Переліку лікарських засобів, що відпускаються за реімбурсацією при серцево-судинних захворюваннях для подальшого включення у дані переліки лікарських засобів.

Отже, на конференції було порушено актуальні питання щодо якості надання фармацевтичної допомоги та доступу українського населення до ефективних і безпечних лікарських засобів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також