21-23 березня у польському місті Люблін пройшов  Східноєвропейський експертний форум з анестезіології та інтенсивної терапії (Eastern Europe Anesthesiology and Intensive Therapy Experts Forum).

Захід зібрав експертів в галузі анестезіології та інтенсивної терапії з Польщі, України, Латвії, Литви та Естонії. Від кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика в  даному науковому заході брала участь доцент кафедри О. Крамарева.

Протягом всіх 3-х днів, що тривав даний науковий форум, фахівці та лідери думок в галузі анестезіології ділилися знаннями та передовим практичним досвідом з анестезіології та інтенсивної терапії, презентували доповіді, які вони підготували на основі власних клінічних даних і загальних наукових досягнень. Імплементація новітніх технологій та досягнень в даній сфері дозволить оптимізувати процес викладання на кафедрі медицини невідкладних станів та покращити якість підготовки здобувачів вищої освіти та поглиблення компетентностей лікарів під час  безперервного професійного розвитку.

Детальніше за посиланням