Google search

 
 

Надзвичайно цікава та важлива подія для світової анестезіологічної спільноти відбулась в Сінґапурі 3-7 березня - Всесвітній Конгрес Анестезіологів 2024 (WCA-24).

У престижному форумі взяли участь понад 5,5 тисяч делегатів з 142 країн світу. Цей форум є єдиним міжнародним конгресом, який висвітлює останні світові досягнення анестезіології та інтенсивної терапії. Крім того, WCA надає можливості навчання та освіти, які стимулюють спілкування, зміцнює співпрацю та прискорюють просування науки шляхом обміну знаннями по всьому спектру анестезіології.

Від кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л.  Шупика три доповіді представили професор Дмитро Дзюба та аспірант Анна Масуді: «Впровадження опіоїдної персоналізованої схеми аналгезії під час ендоваскулярних операцій на коронарних артеріях» (Д. Дзюба, О. Сиворакша, Ю. Івашина, О. Лоскутов), «Оптимізація анестезіологічного забезпечення при реконструктивних операціях з приводу захворювань периферичних судин нижніх кінцівок» (А. Масуді, А. Абраменко, Д. Дзюба, О. Лоскутов), «Анестезіологічне лікування мінно-вибухової травми плечової артерії:  клінічний випадок» (А. Масуді, А. Абраменко, Д. Дзюба).

Представлені доповіді включали різні теми анестезіологічного менеджменту, а саме опіоїд персоналізовану схему аналгоседації при ендоваскулярних втручаннях, оптимізацію анестезіологічної допомоги при реконструктивних операціях в судинній хірургії, а також ділились власним досвідом лікування пацієнта з мінно-вибуховою травмою судини верхньої кінцівки.

На конгресі також були висвітлені актуальні проблеми регіонарної анестезії, нейропатичного болю, важких дихальних шляхів, анестезіологічного менеджменту в акушерстві та педіатрії та інші. З усіма лекціями конгресу можна ознайомитись в додатку WCA-2024 на будь-якому смартфоні.

Наші лікарі познайомились з іноземними колегами та домовились про співпрацю в майбутньому. Підтримка України велика і це відчувалось повсюди! Крокуємо разом з світовою анестезіологічною спільнотою та дякуємо за наші світанки Збройним Силам України!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також