14-15 березня 2024 року у Варшаві, республіці Польша відбулася європейська зустріч експертів компанії Merz Therapeutics. Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика представляла кафедра терапії, вік-асоційованих захворювань і діабетології.

Діяльність компанії Merz зосереджена на галузях медичної естетики, нейротоксинової терапії та рецептурної медицини, а також споживчих товарів для здоров'я і краси. Компанія має понад 110-річний досвідом інновацій, прихильності та довіри, прагне допомогти людям мати кращий вигляд, почуватися краще і жити краще. Фахівці компанії спрямовують свою діяльність на задоволення унікальних потреб людей, які страждають руховими розладами, неврологічними захворюваннями та іншими захворюваннями, що серйозно впливають на якість життя. пацієнтів.

Основна мета заходу стосувалась обміну науковим та практичним досвідом  застосування L-орнітину L- аспартату в клінічній практиці, отримання уявлень про поточний стан проблеми в лікуванні пацієнтів з метаболічною дисфункцією печінки, асоційованою з метаболічною хворобою (MASLD). Розкриття проблем трофічної недостатності у пацієнтів з саркопенічним синдромом і цирозом печінки та обговорення методик лікування і  покращення якості життя у пацієнтів з цирозом печінки і печінковою енцефалопатією.

В заході взяли участь близько фахівці 14 країн Європи. В рамках заходу відбувся виступ асистента кафедри терапії, вік-асоційованих захворювань і діабетології Д. Морєвої з доповіддю «Багатогранна печінкова енцефалопатія».

Участь кафедри терапії, вік-асоційованих захворювань і діабетології в  заході компанії Merz Therapeutics демонструє активну та плідну співпрацю науковців нашого університету в міжнародних заходах і представлення здобутків української науки на ряду з іншими Європейськими державами.

Корисність матеріалу: 64.5% - 4 Голосів