У Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика 13 лютого 2024 року відбулася благодійна акція - виставка картин, яку було організовано спільно членами комісії з виховної роботи фармацевтичного та медико-профілактичного факультету зі студентським самоврядуванням університету, за підтримки декана факультету, професора Василя Михальчука.

До підготовки виставки долучилися працівники, аспіранти та здобувачі освіти фармацевтичного та медико-профілактичного факультету, які надали для виставки чудові картини намальовані власноруч. Завдяки їх активності для благодійної акції вдалося зібрати понад 20 картин.

На благодійну виставку завітали науково-педагогічні працівники та всі члени вченої ради Університету. Відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися з творами та купити картини. Студентське самоврядування університету (голова самоврядування - Ярослав Нечеса) організувало чергування під час проведення заходу. Студенти пояснювали відвідувачам мету проведення акції-виставки, деталізували техніку створення картин, розповідали про авторів художніх творів. Одночасно співробітники університету мали можливість долучитися та зробити добровільний фінансовий внесок. Усі кошти від проведення цього заходу були перераховані на потреби Збройних сил України.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів