Google search

 
 

Розвиток освітнього процесу в НУОЗ України імені П. Л. Шупика вимагає постійного внеску, уваги, турботи та ресурсів за всіма основними процесами. Свій суттєвий внесок в зростання Університету прагне на постійних засадах здійснювати фармацевтичний та медико-профілактичний факультет, чергове засідання вченої ради якого відбулося 05 березня 2023 року.

Засідання вченої ради факультету розпочалося з рекомендації на присвоєння вченого звання «професор» завідувача кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки, доктора медичних наук, доцента Павла Короля. На присвоєння вченого звання «доцент» отримала рекомендацію доцент кафедри радіології, кандидат медичних наук Юлія Сторожчук. 

Про результати державної атестації лікарів-інтернів, фармацевтів-інтернів та аналіз заходів кафедр факультету, спрямованих на підвищення рівня практичної підготовки інтернів, докладно та змістовно доповіли завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики професор Сергій Клименко, в.о. завідувача кафедри радіології професор Тетяна Козаренко та в.о. завідувача кафедри фармації професор Сергій Соловойов. 

Слід наголосити на міцних позитивних результатах та істотному зростанні середніх та абсолютних показників успішності складання інтернами факультету іспиту «Крок-3». Декан факультету професор Василь Михальчук відзначив, що вказані позитивні здобутки інтернів є результатом істотного оновлення підходів щодо їх підготовки на кафедрах факультету. 

Професор кафедри фармацевтичної технології і біофармації професор Анна Дроздова, доцент кафедри промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології Вікторія Буцька доповіли про роботу з базами стажування інтернів та магістрів, зокрема про розлогу і успішну роботу з мережами аптечних закладів. Актуальним напрямом розвитку такої співпраці є активізація офіційного листування та договірної роботи із вітчизняними фармацевтичними виробниками, чиї виробничі потужності розташовані в м. Київ. 

Жвавий інтерес членів вченої ради факультету викликала доповідь завідувача кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права професора Володимира Краснова про використання стандарту ISO 9001:2015 та моделі ділової досконалості EFQM. Професор В. Краснов наголосив на основних напрямах підготовки Університету та, зокрема, кафедр факультету до ресертифікаційного зовнішнього аудиту за стандартом ISO 9001:2015, запланованого на жовтень-листопад 2024 року.

Істотне обговорення розгорнулося навкруги питань щодо забезпечення належних ліцензійних обсягів за напрямами підготовки лікарів на циклах спеціалізації, а також щодо чинності та обсягів освітніх ліцензій за напрямами інтернатури. Декан факультету професор Василь Михальчук наголосив на невідкладності реалізації низки корегуючих заходів, визначив строки виконання та відповідальні кафедри. 

Щодо підготовки освітньо-професійних програм магістратури до акредитації завідувачі випускових кафедр факультету, а саме: професор Лена Давтян, професор Володимир Краснов та професор Ірина Хоменко, доповіли про планові етапи підготовки до акредитації, визначили напрями подальших зусиль, зокрема щодо вдосконалення навчально-методичного забезпечення та взаємодії зі стейкхолдерами.

Окрему увагу вчена рада факультету приділила обговоренню результатів роботи атестаційної комісії у складі професора Сергія Клименка, професора Ірини Дзюблик та доцента Олени Завадецької щодо атестації клінічного ординатора 4-го року навчання кафедри клінічної лабораторної діагностики Кхаледа Ісмаіла (Марокко).

В позиції «різне» члени вченої ради факультету підтримала низку навчально-методичних документів, поданих на розгляд кафедрами факультету та представлених на засіданні головою постійної комісії вченої ради факультету з навчально-методичної роботи доцентом Юлією Сторожчук.

Наприкінці засідання докладну увагу поточним завдання діяльності кафедр факультету приділив декан факультету професор Василь Михальчук, наголосивши, зокрема, на неухильності реалізації вимог наказу НУОЗ України імені П. Л. Шупика від 27.04.2023 № 1880 «Про забезпечення професійних досягнень науково-педагогічних (педагогічних) працівників». 

Заступник декана доцент Ірина Власенко акцентувала на результатах аналізу поданих завідувачами кафедр факультету моніторингових листів, а також на актуальних напрямах покращення наявної інформації на сторінках кафедр факультету на офіційному сайті Університету.

Створюємо наше майбутнє разом та продовжуємо розвиток усіх напрямків роботи кафедр факультету.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 73.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також