14 березня 2024 року відбулось засідання кафедри акушерства і гінекології №1, на якому були розглянуті питання проведеної 13 березня Вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика, а також питання підготовки до внутрішнього аудиту кафедри, який заплановано на 22 березня.

Завідувач кафедри, професор Олег Голяновський ознайомив співробітників кафедри з основними питаннями, які були розглянуті на Вченій раді, з висвітленням основного питання ВР Університету: проведення лікувально-діагностичної та консультативної роботи кафедр нашого Університету.

Завідувач кафедри наголосив на необхідності чіткого обліку всієї проведеної консультативної та лікувальної роботи співробітниками кафедри з використанням сучасних протоколів на основі доказової медицини, затверджених МОЗ України.

Також завідувач кафедри здійснив контроль готовності до проведення внутрішнього аудиту. Особливу увагу було приділено аналізу анкетування лікарів-інтернів та слухачів циклів тематичного удосконалення щодо задоволеності якістю проведення освітнього процесу, а також виконанню рішень Вченої ради Університету.