Згідно з Переліком заходів БПР, запланованих на кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П. Л. Шупика у 2024 році, упродовж 08 березня 2024 року у м. Києві, відбулася науково-практична конференція «Сучасні алгоритми діагностики та лікування захворювань верхніх дихальних шляхів» з майстер-класом. Засідання конференції були проведені в on-line форматі.

Учасників конференції привітав професор Анатолій Косаковський, президент Асоціації дитячих оториноларингологів України, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

На конференції було представлено цікаві наукові доповіді про сучасні тенденції у веденні пацієнтів із захворюваннями верхніх дихальних шляхів. Науковці поділилися власним досвідом впровадження нових концепцій у діагностику та лікування низки захворювань. Всього було представлено 15 доповідей та проведено майстер-клас.

Співробітниками кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії було зроблено 3 доповіді та проведено майстер-клас.

Професор Олександр Мощич ознайомив лікарів з лікуванням респіраторної патології сучасними ефективними засобами природного походження з позицій доказової медицини. Професор Юрій Гавриленко представив доповідь, присвячену сучасним можливостям профілактики та лікування рекурентного тонзиліту у дітей. Доцент Валентин Синяченко акцентував увагу на питаннях відновлення прохідності дихальних шляхів при гострих стенозах у дітей. Професор Анатолій Косаковський провів майстер-клас «Компʼютерна томографія. Клінічні випадки».

Кожна доповідь викликала жваві дискусії, учасники конференції задавали актуальні питання, ділились, своїми думками, ідеями та досвідом лікування хворих.

Актуальність матеріалу: 58.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 60.5% - 2 Голосів