Наприкінці лютого 2024 року завідувач кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Георгій Рощін відвідав медичний факультет Ужгородського національного університету.

Відбулася зустріч з ректором Університету, видатним вченим-нейрохірургом, професором Володимиром Смоланкою, під час якої він поділився досвідом навчання студентів-медиків з питань екстреної медичної допомоги, медицини катастроф, військової та військово-медичної підготовки за міжнародними програмами, з урахуванням великого досвіду міжнародних комунікацій.

Професор Георгій Рощін, зі свого боку, акцентував увагу на важливості впровадження у навчальний процес магістрів-медиків як цивільних, так і військових, питань базової (BLS) та розширеної підтримки життя (ALS) та поділився здобутками кафедри.

Відбулася також зустріч з фахівцями профільних кафедр Ужгородського національного університету та Закарпатського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з питань уніфікації та доступності додипломної та післядипломної освіти. За результатами зустрічей і завдяки врахуванню досвіду колег буде покращено викладання зазначених дисциплін у нашому Університеті.

Актуальність матеріалу: 82.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 82.67% - 3 Голосів