Google search

 
 

23 лютого 2024 року, в онлайн форматі, відбулося чергове засідання Комісії з етики та академічної доброчесності Національного університету охорони здоров‘я України імені П.Л. Шупика.

Голова комісії,  завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії професор Сергій Саволюк, розпочинаючи засідання, нагадав про необхідність дотримання академічної доброчесності членами комісії. Він  наголосив про відповідальність за порушення академічної доброчесності працівниками закладу освіти, здобувачами освіти, які  можуть бути притягнені до академічної відповідальності: відмова у присудженні ступеня освітньо-наукового рівня чи присвоєнні вченого звання; позбавлення присудженого наукового ступеня чи присвоєного вченого звання;  позбавлення права брати участь у роботі визначених законом органів чи займати визначені законом посади.  

Професор Сергій Саволюк закликав членів Комісії з відповідальністю ставитися до роботи Комісії та бути неупередженими в прийнятті рішень.

Голова комісії  ознайомив присутніх з порядком денним: етична експертиза запланованих та завершених клінічних досліджень, що були надісланні на експертизу.

Комісія розглянула матеріали, що були надані навчальними підрозділами університету, а саме: 1 справа -  завершення НДР кафедри; 14 справ щодо планування досліджень; 7 справ - завершені дослідження. 

Комісія заслухала думки експертів та за результатами обговорення відправила на повторний розгляд 8 справ, схвалила заплановані та завершені  дослідження – 14 справ.

 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також