18.02.2024 року колектив кафедри педіатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика привітав корифея педіатрії професора В'ячеслава Бережного з Днем народження.

У своїй професійній, науковій та педагогічній діяльності професор В. Бережний пройшов активний, наповнений подіями шлях від аспіранта до професора.

З 1990 року по 2017 рік В'ячеслав Володимирович очолював кафедру педіатрії нашого університету, де виховав ціле покоління педіатрів, педагогів, які зараз успішно працюють в закладах охорони здоров’я України та за кордоном. Професор В. Бережний - заслужений лікар України, 23 роки очолював педіатричну службу МОЗ України і зараз не стоїть осторонь від роботи на кафедрі, продовжуючи спілкуватися зі співробітниками, підтримувати та надихати.

Колектив кафедри педіатрії щиро вітає нашого Вчителя з Днем народження! З вдячністю

Щиро вітаємо В'ячеслава Володимировича із Днем народження! Бажаємо, аби сили з віком не зникали, оптимізм не залишав душі, серце без втоми билося та міцно любило рідних. Нехай прожиті роки стануть справжньою гордістю, а майбутнє буде сповнене щастя й миру. Зичимо здоров’я та вічної молодості, при цьому не втрачати смаку до життя!

З повагою співробітники кафедри педіатрії.

Актуальність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 68.5% - 2 Голосів