Google search

 
 

Перше у поточному році засідання комісії вченої ради з міжнародного співробітництва відбулося минулого тижня. Засідання відбувалося у змішаному форматі відповідно до запланованого порядку денного. Голова комісії, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва професор Олеся Гульчій привітала присутніх членів комісії, підкреслила важливість міжсекторальної співпраці з вирішення поточних завдань розвитку міжнародного співробітництва.

https://www.nuozu.edu.ua/images/Novosti/images/Novosti/11_01_24-3N.png

На засіданні ґрунтовно розглядалися два основних аспекти це: можливості посилення комунікаційних стратегій під час  вступної кампанії 2024 року та імплементація європейських освітніх стандартів у підготовку медичних кадрів України.

Декан медичного факультету професор Ольга Процюк представила детальне бачення щодо сегментації потенційних споживачів освітніх послуг нашого університету та можливі заходи комунікаційної взаємодії та інформування. У обговоренні питань з наданої інформації взяли участь завідувач відділу комунікацій та роботи із зверненнями громадян PhD К. Балашов, завдіувач кафедри фундаментальних дисциплін та інформатики професор О. Мінцер. Було акцентовано, що ефективність реалізації заходів комунікаційної стратегії значною мірою залежить від активності кожного співробітника кафедри, структурних підрозділів та налагодженої взаємодії з боку керівництва закладу. Детальніше з інформацією доповіді професора О. Процюк можна ознайомитися за посиланням.

Важливим аспектам гармонізації змісту та якості підготовки фахівців з внутрішньої медицини в державах-членах Європейського Союзу (ЄС) і інших європейських країнах, а також збереженням лідерських позицій нашого університету з цього напряму діяльності присвятила свій виступ професор кафедри терапії, сімейної медицини, ГТ і ТФ Вікторія Ткаченко. Так у доповіді було зазначено, що мета змін, - «… не замінити компетенцію національних органів у визначенні змісту післядипломної підготовки у власній державі, а радше доповнити їх і забезпечити надання високоякісної підготовки по всій Європі».

Присутнім була представлена детальна порівняльна інформація особливостей підготовки фахівців з внутрішньої медицини в Україні та країнах Європейського регіону. За доповіддю професора В. Ткаченко відбулася дискусія щодо розвитку резидентури в Україні та зокрема в університеті та деяких юридичних аспектів супроводу проектів євроінтеграції. Детальніше з доповіддю професора В. Ткаченко можна ознайомитися за посиланням.

За порядком денним були розглянуті наступні два питання: про розвиток наукової співпраці кафедри анестезіології та інтенсивної терапії із Королівським інститутом Белфаста, доповів професор кафедри професор Дмитро Дзюба та про подальший розвиток комунікаційно-технічної складової розвитку сайту та соціальних  мереж доповіла секретар комісії доцент Надія Захарова.

Голова постійної комісії вченої ради з міжнародного співробітництва професор Олеся Гульчій підвела підсумки засідання та підкреслила, що діяльність комісії охоплює значне коло питань. До традиційних завдань з міжнародного співробітництва та реалізації комунікаційних стратегій  на поточний рік є потреба з подальшого розвитку англомовного навчання в університеті, сприяння професійній орієнтації потенційних вступників. 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також