Перше у цьому році засідання конференції трудового колективу та вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика відбулося 09 січня 2024 року. Початок нового 2024 року для освітян та науковців позначився новими завданням та можливостями з розвитку професійної діяльності в непростих умовах воєнного стану в Україні.

Декан факультету професор Василь Михальчук відкрив засідання розгорнутою доповіддю про підсумки роботи факультету у 2023 році та нові завдання на 2024 рік, у якій, зокрема, наголосив на правовій основі роботи факультету – законодавчій базі та локальних актах НУОЗ України імені П. Л. Шупика, а також на процесному підході як основі організації роботи факультету, який втілився і в плануванні, і в звітуванні за основними напрямками діяльності факультету.

Також професор В. Михальчук наголосив на стратегічній меті розвитку факультету та відповідних завданнях, на організаційній структурі факультету та змінах у ній впродовж 2023 року; на фінансовому менеджменті, управлінні ризиками та можливостями, а також усіх інших основних процесах факультету та відповідних показниках діяльності за 2023 рік. Окрему увагу професор В. Михальчук приділив окресленню завдань діяльності факультету на 2024 рік, які були одностайно схвалені присутніми делегатами конференції трудового колективу та членами вченої ради факультету.

Конференція трудового колективу факультету внесла зміни до складу вченої ради факультету, а також обрала делегатів на конференцію трудового колективу НУОЗ України  імені П. Л, Шупика. Бажаємо плідної діяльності новобраним колегам в органах самоврядування нашого Університету!

Приємно відзначити, що перше у 2024 році засідання вченої ради факультету позначилося затвердженням планів наукових робіт здобувача ступеня доктора наук кафедри фармацевтичної технології і біофармації А. Соломенного  , а також здобувачів освітньо-наукового ступеня доктора філософії цієї ж кафедри Л Приступюк та С. Сніжинського.

Також вчена рада одностайної рекомендувала до затвердження нові гостро актуальні теми НДР двох кафедр факультету, а саме: ініціативно-пошукову НДР кафедри громадського здоров’я, епідеміології та екології на тему «Наукове обґрунтування сучасної моделі епідеміологічного нагляду в системі громадського здоров’я України», а також бюджетну НДР кафедри управління охороною здоров’я на тему: «Визначення потреб у кадрах на рівні закладів охорони здоров’я для запровадження нової моделі реабілітаційної допомоги в Україні».

Істотний інтерес членів вченої ради викликала доповідь завідувача відділу аспірантури та докторантури доцента Наталії Серьогіної на тему «Організація підготовки та атестації аспіратів НУОЗ України імені П. Л. Шупика з 01.01.2024».

Окрім того, вчена рада факультету підтримала створення нової постійної комісії вченої ради з виховної роботи та обрала її головою доцента кафедри фармації доцента Інну Токменко.

Вчена рада факультету затвердила плани роботи постійних комісії вченої ради факультету на 2024 рік, перелік та програми короткотривалих заходів БПР та позабюджетних циклів на 2024 рік, а також низку навчально-методичної документації, яка надійшла від кафедр факультету.

Завершилося засідання інформацією від завідувачів випускових кафедр та гарантів ОПП щодо стану підготовки до акредитації відповідних освітньо-професійних програм, а також низкою повідомлень та доручень кафедрам від декана факультету професора Василя Михальчука щодо підготовки до вступної компанії 2024 року.

Вітаємо усіх колег з плідним стартом освітнього процесу у новому 2024 році та бажаємо яскравих здобутків, натхненної професійної участі у підготовці висококваліфікованих кадрів для галузі охорони здоров’я та наближенні нашої перемоги, миру та повоєнної відбудови країни.