10 січня 2024 року, в змішаному форматі, відбулося перше в цьому році спільне засідання членів вченої ради та представників трудового колективу Інституту післядипломної освіти НУОЗ України імені П. Л. Шупика. За останній рік, в умовах воєнного часу змішаний формат засідань довів свою ефективність. На порядку денному було декілька ключових питань, більшість з яких пов’язані з оновленою стратегією НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Збори трудового колективу Інституту ПДО розпочала голова Вченої ради Інституту ПДО професор Олена Шарікадзе, яка привітала усіх присутніх з початком Нового року, подякувала колегам за результати минулого року та нагадала про виклики та необхідність згуртованої спільної роботи для їх вирішення та досягнення ефективних результатів діяльності. Для подальшого проведення зборів трудового колективу слово було надано голові профспілкового комітету Інституту ПДО професору Євгенії Гриневич, яка повідомила присутніх про зміни у трудовому колективі, що пов’язані з реорганізацією кафедр.  Після обговорення кандидатур шляхом відкритого голосування було обрано нових кандидатів, які будуть представляти Інститут у трудовому колективі Університету.

Після завершення зборів розпочалося засідання Вченої ради Інституту ПДО. На початку засідання голова вченої ради професор Олена Шарікадзе від імені Інституту привітала  з днем народження членів вченої ради Інституту - завідувача кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій члена-кореспондента НАМН України професора Бориса Тодурова   та завідувача кафедри терапії, вік асоційованих захворювань і діабетології члена-кореспондента НАМН України професора Бориса Маньковського.

Першим питанням на порядку денному було оновлення складу вченої ради Інституту післядипломної освіти у зв’язку із реорганізацією кафедр та розширенням структури Інституту ПДО. Професор Олена Шарікадзе доповіла про новостворені кафедри: публічного управління, адміністрування та соціальної роботи,  терапії, вік асоційованих захворювань і діабетології, військово-медичної підготовки та реабілітації військовослужбовців та ендоскопічної та роботизованої загальної та метаболічної хірургії.

Розширення структури Інституту ПДО внаслідок створення нових кафедр повністю відповідає оновленій стратегії університету, яка полягає у забезпеченні високої якості освітньої, наукової, лікувально-діагностичної та експертно-аналітичної діяльності на основі кращого міжнародного досвіду, інноваційних технологій, реалізації ефективної моделі соціального та державно-приватного партнерства, спрямованої на поліпшення здоров’я і якості життя людей. Перед членами вченої ради виступили виконуючи обов’язки завідувачів новостворених кафедр, які розповіли про їх бачення щодо розвитку кафедр та імплементації їхньої діяльності в загальний розвиток Інституту ПДО. Після обговорення всі кандидатури були одноголосно прийняті до складу вченої ради.

Наступним та найважливішим питанням було затвердження Комплексного плану роботи Інституту ПДО на 2024 рік, затвердження плану роботи вченої ради Інституту ПДО, з якими члени вченої ради могли ознайомитися попередньо та надати свої зауваження та пропозиції.

Зацікавленість присутніх викликала доповідь завідувача відділу аспірантури та докторантури доцента Наталії Серьогіної, яка була запрошена на засідання. Наталія Олексіївна доповіла про зміни, які відбулися в порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах).

На засіданні також було заслухано звіт голови комісії з лікувальної роботи професора Євгена Труфанова. За даними звіту протягом 2023 року науково-педагогічними працівниками Інституту ПДО було виконано величезний обсяг клінічної роботи, а саме: проліковано – 13.272 пацієнта, проконсультовано – 34.676 пацієнтів, було зроблено 2.432 обходів, на яких було оглянуто 23.232 хворих, зроблено 5.381 операція, прийнято 114 пологів, зроблено 11.439 діагностичних і лікувальних процедур.

Плановими питаннями даного засідання було затвердження індивідуальних планів наукових робіт, затвердження плану роботи кафедр Інституту ПДО на 2024 рік. У розділі «різне» традиційно були розглянуті навчально-методичні документи та поточні організаційні питання. Голова вченої ради Інституту ПДО професор Олена Шарікадзе підсумувала результати обговорення та засідання в цілому.