Наукова бібліотека НУОЗ України імені П.Л. Шупика є одним із наукових підрозділів, учасником навчально-виховного й наукового процесів університету. Бібліотека традиційно виконує функції збирання, систематизації та зберігання наукових знань, до яких в сучасних умовах додається структурування інформації.

Для здобувачів вищої освіти рівня бакалавр, магістр, доктор філософії у бібліотеці є підручники та навчальні посібники, монографії та журнали за відповідними спеціальностями підготовки наших студентів. Для молодих вчених та науково-педагогічних працівників нашого закладу співробітники бібліотеки додатково можуть надавати наступні послуги:

• індексування друкованих праць з допомогою Універсальної десятинної класифікації (УДК)  на статті та наукові роботи з медицини та суміжних наук;
  • встановлює авторський знак відповідно Авторських таблиць Л. Б. Хавкіної;
  • підбір та складання списків, документів за визначеною темою для наукових робіт, статей, рефератів та ін. Додатково до списку можна замовити електронні копії документів за умови їх вільного доступу в мережі Інтернет.
  • редагування бібліографічних списків літератури та консультації з бібліографічного опису;
  • здійснення перевірки статей, робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня та інших авторських текстів у Anti-Plagiarism, відповідно до Положення про дотримання академічної доброчесності в НУО3 України імені П. Л. Шупика з метою запобігання плагіату та визначення унікальності авторських робіт;
  • консультування з реєстрації та наповнення електронного Інституційного репозитарію Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика.

Одним із напрямів діяльності бібліотеки є надання бібліотечно-інформаційного простору для самостійної роботи науковців та науково-педагогічних працівників університету, зокрема робота з науковими платформами Scopus та Web of Science,  проведення онлайн уроків, конференцій, складання іспитів.

Користуючись комп’ютерами, встановленими в читальній залі наукової бібліотеки, та власними гаджетами через бездротовий Інтернет Wi-Fi відвідувачі бібліотеки отримують доступ до мережі Інтернет та можуть вирішити власні наукові та навчальні завдання. Крім того, з будь-якого комп’ютера адміністративного та лабораторного корпусів університету можна отримати доступ до бази SCOPUS та Web of Science.

Запрошуємо студентів, слухачів, науково-педагогічних працівників університету до наукової бібліотеки. Ми працюємо понеділок-четвер з 10:00 до 17:00, п’ятниця – до 16:00. Останній день місяця – санітарний день. Деталі можна дізнатися за телефоном: +38(044)205-49-64 або написати листа на нашу скриньку: [email protected]