29 грудня 2023 року, в он-лайн форматі, відбулося чергове засідання Комісії з етики та академічної доброчесності Національного університету охорони здоров‘я України імені П.Л.Шупика.

Відкриваючи  засідання голова комісії, завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії професор Сергій Саволюк зауважив, що  академічна доброчесність стосується етичних аспектів дослідження та взаємодії з учасниками дослідження. Зокрема, він зазначив, що дослідники повинні дотримуватись стандартів етики при зборі, обробці та аналізі даних, тому що, правильна обробка і збереження даних, дотримання конфіденційності та забезпечення безпеки учасників досліджень є невід'ємною частиною академічної доброчесності.

Голова комісії  ознайомив присутніх з порядком денним: етична експертиза запланованих та завершених клінічних досліджень, що були надісланні на експертизу.

Комісія розглянула матеріали надані структурними підрозділами НУОЗ України імені П.Л. Шупика на Комісію з етики та академічної доброчесності, заслухала думки експертів та за результатами обговорення більшість матеріалів повернула на доопрацювання із зауваженнями.