19 грудня 2023 року декан фармацевтичного та медико-профілактичного факультету професор Василь Михальчук та в.о. завідувача кафедри фармації д.фарм.н. Сергій Соловйов на запрошення ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця чл.-кор. НАМН України професора Юрія Кучина взяли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Фармацевтична освіта, наука та практика: стан, проблеми, перспективи розвитку», присвяченій 25-річчю фармацевтичного факультету.

Василь Михальчук та Сергій Соловйов від імені фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика з величезною приємністю привітали колег із славним Ювілеєм.

Сьогодні фармацевтичний факультет виховує висококваліфікованих фахівців, які стають справжніми професіоналами фармацевтичної галузі незалежної України. За кожною видатною постаттю, молодим спеціалістом, творцем прогресу завжди стоїть викладач – людина, яка вкладає свою душу в розвиток молодого покоління. Передаючи свої знання та досвід, викладачі фармацевтичного факультету надихають студентів на великі досягнення, вчать не тільки розбиратись у галузі, але й правильно подавати себе у суспільстві, бути гідними громадянами своєї держави. Це не просто факультет, а велика фармацевтична родина, де кожен має можливість знайти своє місце у світі, вдосконалити знання та навички.

Бажаємо науково-педагогічним працівникам, співробітникам фармацевтичного факультету НМУ імені О.О. Богомольця та особисто декану професору Тетяні Реві багато років процвітання, успіхів та плідної співпраці між нашими закладами.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів