05 грудня  2023 року в онлайн форматі, відбулося чергове засідання Комісії з етики та академічної доброчесності Національного університету охорони здоров‘я України імені П.Л. Шупика.

“Етика та академічна доброчесність є важливим фактором  репутації Університету, його науково-педагогічних, педагогічних і наукових працівників, а також здобувачів вищої освіти”,  ̶ відкриваючи засідання, зауважив голова комісії, завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії професор Сергій Саволюк.

Голова комісії  ознайомив присутніх з порядком денним:

1. Експертиза наукової статті від колективу авторів: Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика м. Київ, Україна; Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, м. Вінниця, Україна; Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи, м. Київ, Україна;  Київське обласне бюро судово-медичної експертизи, м. Київ, Україна.
  2. Етична експертиза запланованих клінічних досліджень.
  3. Етична експертиза завершених клінічних досліджень.

Комісія розглянула матеріали, які були представлені на розгляд на Комісії з етики та академічної доброчесності від структурних підрозділів НУОЗ України імені П.Л. Шупика, зокрема:  наукова стаття; завершена науково-дослідна робота кафедри; три справи щодо планування досліджень та два завершених клінічних досліджень.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів