Google search

 
 

Відбулося урочисте нагородження Знаком народної пошани «Хрест громадянських заслуг» цивільних громадян, які своєю плідною працею наближають перемогу України.

Захід проходив  в Укрінформі. «Знак народної пошани «Хрест громадянських заслуг» вручається працівникам державного та приватного секторів: робітникам та аграріям, енергетикам та будівельникам, вчителям та медикам, рятівникам та волонтерам, спортсменам та митцям, держслужбовцям та підприємцям, які створюють робочі місця, комунальникам та транспортникам, гуманітаріям та технократам – усім свідомим громадянам України, які своєю плідною працею наближають перемоги без зброї в руках», – наголосив генеральний директор ВТО «Орден» Олександр Сопов. 

Вручення нагород проводив Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук (позивний «Сумрак»). 

Серед нагороджених Знаком народної пошани «Хрест громадянських заслуг» – завідувач кафедри неврології №2 професор Олена Ткаченко. Професор О. Ткаченко є визнаним неврологом, вдало поєднує викладацьку, лікувальну та наукову роботу, яка доклала чимало зусиль у структуруванні системи післядипломної освіти неврологів в Україні. 

Під керівництвом О. Ткаченко створені програми навчання в інтернатурі і аспірантурі з неврології, а також численні програми підвищення кваліфікації лікарів-неврологів України. Є керівником групи експертів Міністерства охорони здоров’я України з розробки нової програми інтернатури та ліцензійного іспиту «КРОК-3» за спеціальністю «Неврологія», однією з розробників перших українських тестів для комп’ютерних іспитів з неврології. 

Професор О. Ткаченко - автор понад 250 наукових праць з найактуальніших напрямків неврології, з яких 12 монографій і навчальних посібників. Під її керівництвом захищено 14  дисертацій. Входить до редколегій і редакційних рад низки неврологічних журналів, в тому числі закордонних, є членом Асоціації неврологів, психіатрів та наркологів України та Європейської Академії неврології».

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу