10 листопада 2023 року, в он-лайн форматі, відбулося чергове засідання Комісії з етики та академічної доброчесності Національного університету охорони здоров‘я України імені П.Л.Шупика.

У своїй діяльності Комісія керується діючими нормативними та інструктивними документами з питань етики та академічної доброчесності.

Відкриваючи  засідання голова комісії, професор, завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії Сергій Саволюк зауважив про необхідність дотримання академічної доброчесності усіма членами комісії при розгляді матеріалів досліджень.

Голова комісії ознайомив присутніх з порядком денним: етична експертиза запланованих та завершених клінічних досліджень, що були надісланні на експертизу.

Комісія розглянула матеріали надані структурними підрозділами НУОЗ України імені П.Л.Шупика на Комісію з етики та академічної доброчесності, а саме: 3 завершенні НДР кафедр; 4 справи щодо планування досліджень; 18 завершенних досліджень.

Комісія заслухала думки експертів та за результатами обговорення схвалила заплановані та завершені  дослідження.

Актуальність матеріалу: 74.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів