З 16.10 по 28.10.2023 відбулася перша сесія магістрів заочної форми навчання за освітньою програмою «Клінічна психологія та психологічна допомога». Зазначимо, що це вперше за всю історію Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Саме у цьому році відбувся набір студентів на базі кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права.  Більшість занять студенти відвідували онлайн за допомогою платформи Zoom, але це не завадило 100% явці студентів.

Студентами засвоїли аспекти сімейної психокорекції, екстремальної психології, психологічні особливості в міжпрофесійній взаємодії та комунікації. Також були отримані практичні знання з експериментальної психології та клінічної психодіагностики, де розглядалися різні соціальні зовнішні ризики та проведено практикум з методів кваліфікаційної оцінки психологічного стану та стану психічного здоров`я постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій та військових конфліктів, що наразі дуже актуально.

Окрім занять онлайн, у студентів була можливість навчатися аудиторно, вивчаючи основи нейропсихології, на кафедрі психіатрії, психотерапії та медичної психології на їх клінічній базі в психіатричній лікарні. Окрім теоретичних знань, викладачі організували практичні заняття, де відбувався розбір реальних клінічних випадків.

Студенти були активні, зацікавлені в навчанні, допитливі, що дало змогу у повному обсязі розкрити всі нормативні та вибіркові дисципліни. Отримані знання та навички будуть у нагоді майбутнім фахівцям з клінічної психології та психологічної допомоги.

Актуальність матеріалу: 49.75% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 49.5% - 4 Голосів