Відповідно до статті 37 Закону України «Про вищу освіту», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267  (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), та листа Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика від 12 жовтня 2023 року № 12/105-2422. Наказ додається.

06.11.2023 року Міністерство охорони здоров’я України видало Наказ №1910  Про затвердження персонального складу Наглядової ради Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика (далі – Наглядова рада), що додається. Згідно з яким, до Наглядової ради увійшли:

• Дніпров Олексій Сергійович, заступник Керівника Офісу Президента України;
  • Цимбалюк Віталій Іванович, президент Національної академії медичних наук України;
  • Заболотний Дмитро Ілліч, Директор Державної установи «Інститут отоларингології імені професора О.С. Коломийченка Національної академії медичних наук України»;
  • Жебровська Філя Іванівна, голова «Благодійного фонду родини Жебрівських»;
  • Мельник Юрій Федорович, академік Національної академії аграрних наук України;
  • Стеблюк Всеволод Володимирович, командир медичної роти Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій» Національної гвардії України;
  • Панічевська Євгенія Леонідівна, директор благодійного фонду «Асоціація батьків дітей з аутизмом».