Нещодавно відбулися фінальні змагання в рамках проведення XI Київської міської спартакіади "Здоровий киянин". У заході взяли участь збірні команди підприємств, організацій та державних установ м. Києва. Змагання проводилися з різних видів спорту: футбол, настільний теніс, шахи тощо. Учасники не обмежувалися за віковим цензом, змагання проводилися серед чоловічих та жіночих збірних.

Змагання команд по футболу відбулися на сучасних майданчиках мальовничого парку «Муромець». Медичні працівники міста Києва, з усіх видів спорту, зайняли перше місце.

Професор кафедри паліативної та хоспісної медицини нашого університету  Олег Шекера та лікар кардіолог Уляна Маршалок (Центр дитячої кардіології та кардіохірургії) взяли участь у змаганнях з шахів та внесли свій доробок у загальну перемогу медичних працівників міста Києва.

Шахи мають виховне значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, розвивають логічне мислити людини. Оскільки у грі в шахи виявляються особливості кожної особистості, їх використовують як модель для наукових досліджень у психології та педагогіці, а також для моделювання систем штучного інтелекту.

Успіху і здоров'я нам усім.

Актуальність матеріалу: 80.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 80.67% - 3 Голосів