27 жовтня 2023 року члени комісії з етики та академічної доброчесності, професор С. Саволюк, к. мед. н. В. Залевська, д. мед. н. А. Круть, професор О. Процюк, доцент Н. Серьогіна, професор О. Шарікадзе розпочали підвищення кваліфікації у Першій Фаховій школі «Основи етики для медичних працівників», яке триватиме до 16 грудня 2023 року.

Учасники зможуть отримати знання у таких темах: основи персоналістичної біоетики; моральний кодекс християнина; вибрані питання біоетики; парадигми медичної етики у практиці лікаря; клінічні рішення базовані на знаннях медичної етики; біблійний вимір здоров`я та хвороби; філософська антропологія; етика кінця людського життя.

Лектори: о. Ігор Бойко – доктор морального богослов`я, керівник Школи біоетики УКУ; Марія Ярема – доктор біоетики; о. Августин Тимчак – ліцензіат морального богослов`я; Василь Лончина – кардіохірург, експерт з медичної етики; о. Іван Січкарик – доктор біблійного богослов`я; Наталія Цюпка – здобувачка доктора біоетики; с. Йосафата Дробик – докторка морального богослов`я; Юрій Підлісний – доктор філософії, керівник Програми «Етика. Політика. Економіка» УКУ; Ярина Пікулицька – лікарка-педіатр, магістрантка Програми «Біоетика і політика охорони здоров`я» (Університет Лойола, США).