Завідувач кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професор Микола Анкін, взяв участь у важливому заході - кадавер-курсі «Інтрамедулярний остеосинтез переломів нижніх кінцівок: сучасні рішення» (Варшава, Польща).

Кадавер-курс «Хірургічна техніка: сучасний стан лікування переломів нижніх кінцівок» розроблений Double Institute для всіх хірургів, що лікують переломи проксимального відділу стегнової та великогомілкової кісток. Зміст семінару включав лекції, дискусії щодо конкретних випадків та кадавер-операції. Курс надав учасникам можливість виконувати процедури на кадавер-зразках, поєднуючи теорію з практикою, щоб поглибити розуміння учасників рішень щодо інтрамедулярного стрижня для стегнової та великогомілкової кісток.

Цей захід є частиною постійної освітньої програми та міжнародного обміну досвідом, яку проводить Double Institute. Участь професора М. Анкіна свідчить про відкритість до найновіших та найкращих практик в галузі ортопедії та травматології.

Під час кадавер-курсу професор М. Анкін мав нагоду обмінятися досвідом з провідними світовими фахівцями в області ортопедії. Він ознайомився з сучасними методами та інноваційними технологіями інтрамедулярного остеосинтезу, які активно впроваджуються в практику в Україні.

Пишаємося завзятістю нашого керівника у справі покращення медичної допомоги в Україні. Бажаємо професору М. Анкіну натхнення для втілення побаченого та почутого в лікувальній роботі кафедри!