Під час ІІІ міждисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Респіраторна школа в педіатрії, отоларингології та сімейній медицині» (05-06 жовтня 2023 року) завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії професор Анатолій Косаковський провів в Центрі симуляційної медицини та інноваційних технологій Буковинського державного медичного університету (COSMIT) майстер-клас «Пряма ларингоскопія. Інтубація трахеї. Видалення сторонніх тіл глотки», (номер заходу в реєстрі БПР – 5505547).

Майстер-клас зібрав понад 20 учасників, викладачів та лікарів з різних областей України, які бажали поглибити свої знання та вміння по діагностиці захворювань гортані.

В рамках майстер-класу на манекені були відпрацьовані практичні навички по прямій ларингоскопії, інтубації гортані і трахеї та видаленню сторонніх тіл верхніх дихальних шляхів. Учасники отримали відповіді на практичні питання та клінічні завдання.

Майстер-клас «Пряма ларингоскопія. Інтубація трахеї. Видалення сторонніх тіл глотки» є частиною безперервної освітньої програми на кафедрі, що сприяє покращенню медичної підготовки та професійної компетентності отоларингологів, дитячих отоларингологів, лікарів-педіатрів та лікарів загальної практики – сімейної медицини.