06 жовтня 2023 року кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії нашого університету провела майстер-клас «Інноваційна отоскопія. Портативний отоскоп – крок у майбутнє» в Центрі симуляційної медицини та інноваційних технологій Буковинського державного медичного університету (COSMIT), (номер заходу в реєстрі БПР – 5506463).

Майстер-клас зібрав понад 30 учасників, лікарів з різних областей України, які бажали поглибити свої знання та вміння по діагностиці захворювань вуха.

В рамках майстер-класу були представлена лекція з отоскопії та відпрацьовані практичні навички по отоскопії з використанням різних пристроїв (налобний освітлювач, отоскопи різних модифікацій, вушний ендоскоп та портативний отоскоп). Учасники отримали відповіді на практичні питання та клінічні завдання. Лікарі відпрацювали навички під контролем завідувача кафедри, професора Анатолія Косаковського та досвідченого лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Оксани Лазоренко.

Майстер-клас з отоскопії є частиною безперервної освітньої програми на кафедрі, що сприяє покращенню медичної підготовки та професійної компетентності отоларингологів, дитячих отоларингологів, лікарів-педіатрів та лікарів загальної практики – сімейної медицини.

Актуальність матеріалу: 68.5% - 2 Голосів