Хочемо з радістю поділитися важливою подією: на честь професора кафедри загальної та невідкладної хірургії Анатолія Павловича Радзіховського, який був випускником Немішаївського фахового коледжу (тоді Мироцького зооветеринарного технікуму) у 1961 році, було відкрито «Навчальний лікувально-діагностичний центр ветеринарної медицини імені Радзіховського А.П.», що свідчить про прижиттєве визнання професора Радзіховського А. П.,  його неймовірний внесок у медичну і ветеринарну науку та освіту.

Центр розміщено на базі Немішаївського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України, розташованому в селищі Немішаєве, Бучанського району Київської області, він служитиме місцем навчання, досліджень у царині ветеринарної допомоги, сприятиме розвитку сучасної ветеринарної медицини в Україні.

Анатолій Павлович Радзіховський розпочав свій трудовий шлях у галузі ветеринарної медицини, а потім вивчав медицину, ставши визнаним лікарем-хірургом, професором.  За сорок років хірургічної діяльності виконав близько 25 тисяч операцій, розробив методики низки оригінальних операцій на печінці, жовчних шляхах та підшлунковій залозі. Створив власну наукову хірургічну школу: під його керівництвом виконано 5 докторських та 13 кандидатських дисертацій. Зберігаючи лікувальні, наукові та педагогічні традиції кафедри, він впроваджував новітні напрями досліджень хірургічної школи академіка О. О. Шалімова. За плідну багаторічну працю в галузі охорони здоров’я, науки, культури та мистецтва, особливі заслуги перед українським народом Анатолій Павлович нагороджений багатьма вітчизняними та іноземними орденами й відзнаками. Відкриття центру ветеринарної медицини на його честь є заслуженою відзнакою цього видатного фахівця.

Висловлюємо глибоку вдячність професору А. П. Радзіховському за його внесок у науку та освіту,  вітаємо з відкриттям центру, який носитиме його ім'я!