12 жовтня відсвяткував свій 80-й день народження завідувач кафедри неврології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Головченко Юрій Іванович.

Під керівництвом та наставництвом Юрія Івановича кафедра неврології №1 перебуває з 1980 року. За цей час кожен, хто приходив на кафедру, отримував неймовірний багаж знань не лише з неврології, а й науки життя, адже Юрій Іванович є втіленням життєвої мудрості. Під керівництвом професора кафедра зазнала свого найбільшого розквіту та випустила найкращих лікарів!

Професор Ю. Головченко має близько 400 опублікованих робіт у наукових фахових виданнях України та міжнародних виданнях, серед них монографії, посібники, методичні рекомендації, статті, більше 60 впроваджень та патентів. Наукова тематика його публікацій різнобічна та стосується, перш за все, нейродегенеративних, генетичних, судинних, інфекційно-алергічних захворювань головного мозку, перебігу гострих і хронічних порушень мозкового кровообігу, уражень периферичної нервової системи, наслідків черепно-мозкових травм.

Професор Ю. Головченко – науковий керівник та консультант цілої плеяди українських науковців-неврологів: професора Т. Слободін, професора О. Ткаченко, професора Т. Насонової, професора М. Тріщинської, професора Є. Труфанова, професора К. Тринуса, професора А. Паєнок та ін.

Співробітники кафедри урочисто привітали ювіляра з днем народження, висловили свою щиру вдячність та побажали йому здоров’я, довголіття та щастя!