Не зважаючи на війну, всупереч війні ми продовжуємо жити, працювати, вчитись і навчати.  І розвивати нашу прекрасну професію - ортодонтію!

Більше 10 років тому ми вперше організували Конференцію молодих ортодонтів і відтоді щороку збираємось, щоб поділитись знаннями, подискутувати і просто гарно провести час у колі однодумців.

Тяглість традиції - те, що було перервано сто років тому з приходом радянської влади в літературі, мистецтві, науці і без сумніву в медицині - сьогодні оживає на наших очах. Ми з радістю передаємо знання молодим поколінням і це найменше, що кожен з нас сьогодні може зробити для підтримки України.

30 вересня відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих ортодонтів, що присвячена до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ОРТОДОНТА за підтримки Асоціації ортодонтів України (АОУ), Асоціації безперервного навчання ортодонтів і Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика. Учасників конференції вітали Президент АОУ, професор Л. Смаглюк, завідувачка кафедрою ортодонтії, професор М. Дрогомирецька, завідувачка кафедрою ортопедичної стоматології і ортодонтії  КМУ, професор С. Дорошенко, декан стоматологічного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професор І. Трубка. Географія учасників вражала, представники усіх регіонів України, великих та маленьких міст зібрались на одному майданчику. На теренах конференції студенти, аспіранти та слухачі циклу спеціалізації та практикуючи лікарі-ортодонти ділилися своїми науковими та практичними здобутками, клінічними кейсами, особистим досвідом та результатами роботи.

Дякуємо усім, хто відвідав нашу конференцію і до зустрічі на КМО-2024!