На початку жовтня 2023 року відбулося планове засідання вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика, на якому істотну увагу приділили обговоренню питань матеріального-технічного, кадрового та навчально-методичного забезпечення освітнього процесу по кафедрах факультету для студентів І-го курсу магістратури за різними освітньо-професійними програмами (фармація, громадське здоров’я, публічне управління та адміністрування, клінічна психологія та соціальна робота). В обговоренні піднятих питань взяли участь декан факультету професор В. Михальчук, завідувачі та науково-педагогічні працівники випускних кафедр, гаранти освітніх програм, а також директор НМЦ Університету доцент С. Кошова.

Напрями і показники міжнародного співробітництва кафедр факультету у доповіді охарактеризувала голова комісії вченої ради факультету з наукової роботи професор О. Івахно. Про здобутки з міжнародної співпраці в царині ядерної безпеки доповів завідувач кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки професор П. Король.

Заступник голови вченої ради факультету професор І. Хоменко докладно проаналізувала хід виконання рішень вченої ради Університету і ректорату кафедрами факультету.

Позитивну оцінку стану трудової дисципліни на кафедрах факультету обґрунтувала голова профбюро факультету асистент кафедри фармації Н. Білоусова.

У різному була розглянута низка програм циклів тематичного удосконалення від кафедр факультету. Особливу увагу звертає на себе як значущий та гостро актуальний тижневий мультидисциплінарний цикл ТУ «Актуальні питання військово-лікарської експертизи в умовах воєнного стану».

За результатами засідання вченої ради факультету була ухвалена ціла низка рішень, які будуть ініційовані перед керівництвом нашого Університету з метою покращення організації освітнього процесу, моніторингу якості діяльності та налагодження нових напрямків роботи кафедр факультету.

Сподіваємося на результативність та успіх на наступних щаблях розвитку діяльності кафедр та факультету.