3 жовтня 2023 р. до Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика завітав Голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я Сергій Кубанський, щоб вручити Голові профспілкового комітету Університету, професору Валерію Бугру нагрудний знак Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я «Знак Пошани» з нагоди 65-річного ювілею.

Нагрудний знак Київської МППОЗ «Знак Пошани» є найвищою нагородою міської профспілки, яка об’єднала на добровільній основі працівників медичних, фармацевтичних, промислових, науково-дослідних, учбових установ, організацій, підприємств, пов’язаних з охороною здоров`я тощо. Сьогодні Профспілка є найпотужнішою профспілковою організацією столиці, що об’єднує 388 первинних профспілкових організацій з загальною чисельністю понад 72 тисячі членів.

Щиро вітаємо Валерія Івановича з Днем народження, високим визнанням і бажаємо подальших звершень на шляху захисту інтересів працівників охорони здоров’я!