З 24 по 27 вересня 2023 року за організації Всесвітньої федерації стоматологів (FDI) проведено Світовий стоматологічний конгрес. На узбережжі Тихого океану у мегаполісі Сіднеї, найбільшому місті Австралії, зібралися представники стоматологічної галузі світу. Всесвітній стоматологічний конгрес є провідною подією безперервної освіти для стоматологів та проходив під девізом «Освіта для професійної майстерності стоматологів». В рамках конгресу стоматологи мали можливість ознайомитися з науковою програмою, взяти участь в інтерактивних форумах та дискусіях, виставці інноваційної стоматологічної продукції.

В рамках Конгресу проходили засідання Світового стоматологічного парламенту за участі делегацій від національних асоціацій, професійних об’єднань. В роботі Світового стоматологічного парламенту взяла участь українська делегація у складі Президента ГО «Асоціації стоматологів України», професора кафедри стоматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Ірини Мазур та генерального секретаря АСУ, доцента кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології Національного медичного університету імені О.О.  Богомольця, Ірина Скрипник.

На генеральній асамблеї Світового стоматологічного парламенту було розглянуто та затверджено Глобальний план розвитку стоматології до 2030 року, стратегічно-політичні декларації (щодо вживання цукру, запровадження універсального охоплення стоматологічною допомогою, стоматологічної допомоги для літніх людей, тощо), ряд документів для впровадження в практичну діяльність лікарів.

Всесвітній стоматологічний конгрес об’єднав на одному майданчику як стоматологів, так і виробників стоматологічної продукції задля впровадження інноваційних технологій в забезпеченні оптимального здоров’я ротової порожнини для населення світу.