З 20 по 21 вересня кафедра педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика разом з ГО «Українська академія дитячої інвалідності» провели спільну конференцію, присвячену питанням дитячої неврології та дитячої інвалідності.

Конференція була присвячена 20-річчю створення кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації (з 2022 року кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика). Завідуюча кафедри, доцент Оксана Назар представила коротку історію становлення кафедри та її співробітників у різні часи.

Програма конференції була підготовлена за участі Європейського товариства дитячих неврологів (EPNS) та Європейської академії дитячої інвалідності (EACD).

Основні сесії програми:

Сесія І: Аутоімунні захворювання нервової системи у дітей: аутоімунні енцефаліти, аутоімунні епілепсії. Розсіяний склероз та розсіяний енцефаломієліт. Міастенія та міастенічні синдроми;

Сесія ІІ: Послуги раннього втручання. Мультидисциплінарна команда.

Сесія ІІІ: Сучасні інноваційні роботизовані методики реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи.

Свої доповіді представили співробітники кафедри: завідувач кафедри, доцент О. Назар, професор Р. Моісеєнко, доцент Л. Панасюк, асистент М. Розяєв, асистент К. Климович.

Були проведені обговорення щодо сучасних підходів лікування та реабілітації дітей з колегами. Отримані знання будуть впроваджені в педагогічний процес та практичну роботу клінічних баз кафедри.