Науково-педагогічні працівники кафедри терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика беруть активну участь у наданні медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам з окупованих територій України та військовослужбовцям Збройних Сил України.

Консультації та обходи проводяться у структурних підрозділах клінічних баз кафедри. Здійснюється розробка та експертна оцінка ефективних методів діагностики, лікування і реабілітації хворих. Співробітники кафедри організовують та беруть участь у проведенні консиліумів тяжких хворих, семінарів, клінічних і науково-практичних конференцій з лікарями клінічних баз. Проводяться клінічні розбори з лікарями-інтернами та слухачами циклів спеціалізації та тематичного удосконалення.

За активну участь у волонтерському русі, приклад патріотизму, незламності духу, віри у перемогу асистент кафедри Хайрнасов Руслан Наільович нагороджений пам’ятною медаллю «Хрест патріота України».

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів