22 вересня 2023 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.561.01 ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України відбувся захист докторської дисертації на тему «Недиференційована дисплазія сполучної тканини як фактор ризику в абдомінальній хірургії» доцента кафедри хірургії та трансплантології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Ярослава Войтіва.

Робота була виконана на кафедрі хірургії та трансплантології НУОЗ імені П.Л. Шупика, науковий консультант - академік НАМН України, професор Олександр Усенко.

Члени спеціалізованої вченої ради одноголосно дійшли висновку, що робота є самостійною та ґрунтовною науковою працею, що виконана з дотриманням вимог академічної доброчесності, на основі чинних норм законодавства та повністю відповідає вимогам «Порядку присудження та позбавлення наукового ступеня доктора наук», затвердженого постановою Кабінету міністрів України  від 17 листопада 2021 р. №1197.

Щиро вітаємо здобувача та наукового консультанта з успішним захистом!

Актуальність матеріалу: 92.91% - 11 Голосів
Корисність матеріалу: 91.25% - 8 Голосів