На кафедрі медичної та лабораторної генетики НУОЗ України імені П.Л. Шупика розпочалися додаткові позабюджетні цикли спеціалізації за спеціальностями «Генетика лабораторна» та «Генетика медична», які триватимуть з 20.09.2023 р. по 20.12.2023 р.

На цикл за спеціальністю «Генетика лабораторна» були зараховані професіонали з вищою немедичною освітою медико-лабораторної справи у сфері охорони здоров’я (спеціалісти або магістри з вищою немедичною освітою за спеціальністю «Біологія» галузі знань «Біологія»).

Мета циклу спеціалізації – підготовка генетиків відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики спеціаліста за спеціальністю «Генетика лабораторна».

На цикл за спеціальністю «Генетика медична» були зараховані лікарі-спеціалісти, які закінчили інтернатуру за однією зі спеціальностей: «Внутрішні хвороби», «Загальна практика-сімейна медицина», «Педіатрія», «Акушерство та гінекологія», крім спеціальностей стоматологічного, медико-профілактичного, лабораторного, медико-психологічного профілю.

Мета циклу спеціалізації – підготовка лікарів відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Генетика медична».

На вступній конференції, яка проходила в учбовій аудиторії на клінічній базі НДСЛ «ОХМАДИТ», завідувачка кафедри, чл.-кор. НАМН України, професор Н. Горовенко та викладачі кафедри привітали слухачів з початком навчання на циклах спеціалізації та надали вичерпну інформацію щодо проведення навчального процесу впродовж трьох місяців. Серед слухачів була обрана староста групи, яка буде забезпечувати комунікацію між викладачами та слухачами. Були обговорені нагальні питання, що стосувалися безпеки проведення занять, як то дії слухачів під час повітряної тривоги та по її завершенню, поводження слухачів в аудиторії під час перерви, виконання ними санітарно-епідеміологічних вимог та нормативів. Також викладачі кафедри відповіли на всі питання, що цікавили слухачів циклів. По завершенню вступної конференції Н. Горовенко, побажала всім присутнім натхнення у навчанні, отримати ґрунтовні, необхідні в повсякденній роботі знання та практичні навички, а також якомога скорішої перемоги та миру в нашій країні.

Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів